RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Był pijany i jechał dźwigiem. Skończył w rowie

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 2 września (14:50) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Ponad trzy promile alkoholu miał mężczyzna, który na drodze krajowej numer 16 w pobliżu Ostródy wjechał dźwigiem do rowu. Informacje o pojeździe leżącym na poboczu lasu policjanci dostali od anonimowej osoby.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało się, że rzeczywiście przewróconym pojazdem jest specjalistyczny dźwig. W pobliżu wypadku policjanci zastali również kierowcę, który był kompletnie pijany. Po badaniu alkomatem okazało się, że 53-letni Bogdan Ł. ma 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany. Oprócz utraty prawa jazdy Bogdanowi Ł. za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi nawet dwóch lat więzienia.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: