Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem już za dwa dni. Wczoraj informowaliśmy, że zakończyła się sprzedaż biletów na to wielkie sportowe widowisko. Dziś okazuje się jednak, że bilety mają być nadal sprzedawane i to do dnia zawodów.

Po wczorajszych informacjach RMF organizatorzy zawodów zmienili zdanie i postanowili nadal sprzedawać bilety. Nasz reporter potwierdził to w Biurze Podróży Orbis Travel: Są jeszcze bilety, prowadzimy sprzedaż i taka sprzedaż będzie prowadzona do dnia zawodów - powiedziała przedstawicielka firmy.

Także w Centrum Informacji Turystycznej Polskie Tatry można jeszcze kupić bilety. Tam również bilety będą sprzedawane do soboty.

Reszty niesprzedanych wejściówek wycofano jedynie z biura turystycznego Teresa, bo tam – jak się dowiedzieliśmy – zostało ich najmniej. Pracownicy wszystkich biur radzą jednak, by nie odkładać zakupów biletów na ostatnią chwilę. Zostało ich wprawdzie jeszcze kilka tysięcy, ale przy tak dużym zainteresowaniu, jakim cieszy się PŚ, może ich po prostu zabraknąć.

22:40