Wisła Kraków przegrała z Realem Madryt 1:3 w rewanżowym meczu III rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla Realu zdobył Ronaldo, trzecią Francisco Pavon. Honorowego gola dla Wisły strzelił Damian Gorawski.

Real Madryt objął prowadzenie już w 3. minucie po strzale Ronaldo z podania Luisa Figo. Drugą bramkę również strzelił Ronaldo w 30. minucie. Trzecia należała do Pavona. Jedynego gola dla Wisły strzelił w Damian Gorawski.

Piłkarze Wisły obiecywali, że będą walczyć. Realnie oceniali, że szans na awans nie mają, ale zapowiadali ładny mecz.

Walki jednak nie było widać. Było tylko czekanie na łagodny wymiar kary. Dwie, trzy składne akcje to jednak za mało, aby postraszyć królewskich.