Do wypadku doszło w miejscowości Radzymin niedaleko Płońska (Mazowieckie). Motocykl, którym jechało troje nastolatków w wieku 15, 17 i 18 lat, uderzył w drzewo. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Według policji, stan jednej z poszkodowanych osób jest krytyczny.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano w miejscowości Radzymin w gminie Naruszewo. Motocyklem podróżowały trzy osoby, dwóch chłopców w wieku 17 i 18 lat oraz 15-letnia dziewczyna. Nikt z nich nie miał na głowie kasku. 

Wiemy na pewno, że żadna z tych osób nie miała na głowie kasku, na łuku drogi motocykl zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w drzewo - mówi RMF FM rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Płońsku Kinga Drężek Zmysłowska.

18-latek, który najprawdopodobniej prowadził nieduży motocykl, jest w stanie krytycznym. Z miejsca wypadku ratownicy zabrali go śmigłowcem lotniczego pogotowia. 

Pasażerowie - 17-latek i 15-latka mają obrażenia ciała, ich życiu jednak nic nie zagraża.

Policja ustala okoliczności tego wypadku. Nie wiadomo, czy 18-latek miał uprawnienia do prowadzenia pojazdu i czy motocykl należał do niego. Opracowanie: