RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Trzy osoby podtruły się tlenkiem węgla w Koszalinie

Autor: Niedziela, 25 grudnia (22:40)

Trzy osoby podtruły się tlenkiem węgla w wyniku pożaru kominka w domu przy ul. Dmowskiego w Koszalinie – poinformował rzecznik KW PSP w Szczecinie mł. bryg. Tomasz Kubiak. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 15.15 w domu przy ul. Dmowskiego w Koszalinie (Zachodniopomorskie).

Jak podał mł. bryg. Kubiak, w wyniku pożaru kominka trzy osoby zatruły się tlenkiem węgla. Poszkodowani zostali zabrani do szpitala.

W akcji ratunkowo-gaśniczej brały udział cztery zastępy straży pożarnej.


Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: