W związku z zakończeniem prac na części zachodniej wiaduktu w ciągu ul. Władysława IV w Koszalinie i przeniesieniem prac na część wschodnią w godzinach popołudniowych i wieczornych wykonawca remontu wprowadzi zmianę do czasowej organizacji ruchu.

W związku z zakończeniem etapu prac, zostanie wyłączony z ruchu odcinek ulicy Władysława IV w kierunku osiedla Unii Europejskiej od skrzyżowania z ulicą Wąwozową aż do końca wiaduktu. 

Ruch w kierunku osiedla Unii Europejskiej od skrzyżowania z ul. Wąwozową zostanie skierowany na jezdnię w kierunku centrum miasta, a następnie z powrotem na jezdnie w kierunku osiedla Unii Europejskiej. Na remontowanym odcinku ruch będzie odbywał się jednym pasem po wyremontowanej części wiaduktu.

W obrębie skrzyżowania z ulicą Na Skwierzynkę i Władysława IV obowiązywać będzie ruch okrężny. Ruch w kierunku centrum miasta będzie odbywał się jednym pasem ruchu po wyremontowanej części wiaduktu. Na całym remontowanym odcinku prędkość dopuszczalna będzie wynosić 30 km/h.

Prace drogowców na tym odcinku wiaduktu potrwają do września 2023 r.