RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Narkotykowa wpadka przed koncertem w Poznaniu

Publikacja: Niedziela, 7 września (09:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

70 osób zatrzymała wczoraj poznańska policja. Fani muzyki klubowej, którzy chcieli wziąć udział w koncercie na stadionie miejskim, mieli przy sobie niewielkie ilości narkotyków. Jak informują funkcjonariusze były to przede wszystkim różnego rodzaju tabletki, proszki i marihuana.

Policja przekazała substancje do ekspertyzy. Zatrzymanym najprawdopodobniej zostaną postawione zarzuty posiadania narkotyków. Grozi za to kara do trzech lat pozbawienia wolności. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Adama Górczewskiego:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: