RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Uderzył autem w drewniany dom. Był pijany

Wtorek, 21 maja (12:09)

W miejscowości Kopina na Lubelszczyźnie kierowca jeepa wypadł z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji i wjechał w drewniany dom. Potem uciekł. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Tuż po zdarzeniu kierowca uciekł, ale po chwili wrócił. 26-latkowi z gminy Cyców na szczęście nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. 

Za kierowanie pojazdem po pijanemu grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysokie świadczenie na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej. 

Źródło: RMF24

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: