Ola, Ala i Adam - to trojaczki, które przyszły na świat w Instytucie Centrum i Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Maluchy są w doskonałej formie, teraz przebywają pod czujnym okiem specjalistów w Klinice Neonatologii.

Kolejne w tym roku trojaczki urodziły się w środę w Instytucie Centrum i Zdrowia Matki Polki w Łodzi. To Ola, Ala i Adam.

Maluchy są w doskonałej formie, teraz przebywają pod czujnym okiem specjalistów w Klinice Neonatologii. I pewnie nie zdają sobie sprawy, jak są wyjątkowe - trojaczy poród zdarza się raz na 500 tysięcy urodzeń. 

"Dzieci urodzone w terminie i tak dobrym stanie - nie zdarzają się często" - mówi naszej reporterce dr Piotr Krajewski, który odbierał poród.

"Są przesłodkie, wiem, że każda mama tak mówi o swoich dzieciach, ale nasze dzieci są wyjątkowe, przesłodkie. Wczoraj już w drugiej dobie życia pojawiły się pierwsze uśmieszki na twarzach a więc tylko do schrupania (...)pokoik to jest nasza sypialnia, mamy dużą sypialnię, w której nagle pojawiły się trzy małe łóżeczka"- mówili reportrce RMF FM Edyta i Marcin Materkowie, rodzice trojaczków.

Opracowanie: