Od dziś (20 maja) wystarczy kupić jeden bilet, aby skorzystać z dwóch, łódzkich atrakcji: najnowocześniejszego Orientarium w Europie i Aquapraku „Fala” z gigantycznymi zjeżdżalniami. Wspólny bilet jest ważny tydzień.

Za 99 zł można odwiedzić Aquapark "Fala" oraz Zoo Orientarium w Łodzi. Taka specjalna oferta dwóch, łódzkich, znanych atrakcji dostępna jest od dziś (20 maja).

Jak skorzystać z promocji?

Jak to zrobić? Wystarczy kupić bilet łączony do Aquaparku "Fala" i Zoo. Dzięki takiemu rozwiązaniu można zaoszczędzić 15 procent.

Bilet upoważnia do skorzystania z 2-godzinnego pobytu w Strefie Basenowej miejskiego Aquaparku "Fala" oraz do jednorazowej wizyty w ZOO Orientarium bez limitu czasu.

Bilet można wykorzystać w dowolny dzień tygodnia i w dowolnych godzinach pracy spółek. Bilet łączony dostępny jest w kasach Aquaparku i ZOO.

Łączony bilet do Orientarium oraz EC1

Taki bilet wspólny do Aquaparku i ZOO, to świetny pomysł na rodzinny wypoczynek. Dobrze sprawdzi się też, jako prezent.

Wcześniej wprowadzono już łączony bilet do Zoo Orientarium oraz Centrum Nauki i Techniki EC1 Łódź. CNiT mieści się o 20 minut jazdy samochodem od ZOO. Koszt takiego biletu łączonego, to 80 złotych.