Na podkrakowskim lotnisku w Balicach awaryjnie lądował samolot. Maszyna leciała do Oslo, ale po chwili zawróciła.
Samolot linii Norwegian wystartował z Kraków Airport do Oslo, pilot zgłosił awarię techniczną. Samolot powrócił do Krakowa awaryjnie i bezpiecznie wylądował. Nikomu nic się nie stało, wdrożone zostały wszystkie niezbędne procedury - mówi RMF FM rzeczniczka Kraków Aiport Natalia Vince.
Na lotnisku nie ma żadnych utrudnień, wszystko odbywa się normalnie.