Andrzej Piaseczny, który trafił do szpitala po zakażeniu koronawirusem, został już wypisany do domu. Opublikował zdjęcie na Instagramie, które opatrzył komentarzem: "Poranna herbata po powrocie do domu smakuje inaczej..."

Wszystko wskazuje na to, że Andrzej Piaseczny jest już w znacznie lepszej formie. W instagramowym wpisie artysty czytamy: Czasem coś w drodze naszego życia zupełnie niespodziewanie zmienia perspektywę. Poranna herbata po powrocie do domu smakuje inaczej...

Fani odetchnęli z ulgą, bo z poprzedniego postu, zamieszczonego ponad tydzień temu, wynikało, że piosenkarz ciężko przechodzi Covid-19. Artysta trafił do szpitala i musiał odwołać zaplanowane wcześniej koncerty. 

Kochani, wolałbym się w tym stanie w ogóle nie pokazywać, ale wiem, że jest jeszcze wielu ludzi, który dosłownie mają w nosie to, co z nami może się wydarzyć. Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po dziesięciu dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj. Bardzo przepraszam wszystkich, z którymi mieliśmy się spotkać na koncertach, ale to przecież wszystko wróci - powiedział piosenkarz.

Na nagraniu widać było, że Piasek jest podłączony do aparatury tlenowej.

Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny. Bardzo też dziękuję wszystkim, którzy naprawdę z pasją i zaangażowaniem się mną tutaj zajmują. Zdrowia
- powiedział Piaseczny.