Choć nie są już małżeństwem od 20 lat Demi Moore i Bruce Willis nadal są dobrymi przyjaciółmi. Ich córka Tallulah zamieściła na Instagramie zdjęcia, na których aktorzy wraz ze swoimi dorosłymi już dziećmi i ich partnerami pozują w takich samych pasiastych piżamach. Tak spędzają czas na kwarantannie.

57-letnia Demi Moore i 65-letni Bruce Willis rozwiedli się 20 lat temu po 13 latach małżeństwa. "I co jest rzadkością pomimo formalnego rozstania nadal są w bardzo dobrych stosunkach" - pisze brytyjski dziennik Daily Mail.

Dowód komitywy dostarczyła córka aktorskiej pary 26-letnia Talluah. Okazało się, że Moore i Willis zdecydowali się na wspólną izolację na bliżej nieokreślony czas. Dołączyły do nich ich dzieci.

Na zdjęciach widać również partnera Talluah - Dillona Bussa oraz jej starszą siostrę - 28-letnią Scout i jej partnera Jake'a Millera.

Nie ma natomiast najstarszej córki aktorskiej pary: 31-letniej aktorki Rumer Willis. Nie wiadomo też, czy jest z nimi obecna żona Bruce'a Emma Hemming Willis.

Ale ci którzy są razem - jak widać - bawią się świetnie. Wszyscy - łącznie z psem - pozują do zdjęć w zielono-białych pasiastych piżamach.

Opracowanie: