RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chora na raka piersi: Nie można się bać!

Publikacja: Środa, 4 października (09:14) Aktualizacja: Wtorek, 4 października (23:00)

„Rak piersi zmienił moje podejście do życia” – tak mówi w wywiadzie z dziennikarzem RMF FM pani Alicja, podopieczna fundacji „OnkoCafe”, która 3 lata temu wygrała walkę z nowotworem piersi. „Chcę głośno mówić o raku piersi, bo uważam że jest to w Polsce temat tabu” – uważa.

Do raka piersi trzeba podejść tak samo, jak do każdej innej choroby przewlekłej: Nawet jeżeli się zdarzy, że otrzymamy taką diagnozę, to nie jest koniec świata - mówi pani Alicja.

Źródło: Twoje Zdrowie

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: