RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Odnalezione pojemniki z kobaltem

Autor: Publikacja: Środa, 7 maja (17:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Odnaleziono dziś część zaginionych pojemników z radioaktywnym kobaltem na Śląsku. Na peryferiach Świętochłowic leżało ich osiem. Policja poszukuje jeszcze dwóch. Dwa pierwsze odnaleziono kilka dni temu.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: