Odnalezione pojemniki z kobaltem
Odnaleziono dziś część zaginionych pojemników z radioaktywnym kobaltem na Śląsku. Na peryferiach Świętochłowic leżało ich osiem. Policja poszukuje jeszcze dwóch. Dwa pierwsze odnaleziono kilka dni temu.
Tagi:
Świętochłowice