RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Działania polskich żołnierzy w Nangar Khel mogły być odwetem?

Publikacja: Środa, 14 maja (09:27) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zemsta za zabicie żołnierza i ostrzelanie patrolu była przyczyną ataku na wioskę Nangar Khel. To scenariusz, który jest zakładany w jednej z prawdopodobnych wersji śledztwa. Według materiałów, do których dotarł Roman Osica, Polscy żołnierze z pełną świadomością mogli strzelać do ludzi w tej miejscowości.

Tagi: żołnierze

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: