Autobusem podróżowało 45 dzieci razem z opiekunką. Mimo, że pojazd po zderzeniu z autem przewrócił się do rowu, nikomu na szczęście nic poważnego się nie stało.
Na miejscu pracowało 10 strażackich zastępów.
Wiadomo, że do zderzenia doszło na łuku drogi. Wstępne ustalenia policji mówią o tym, że kierowca auta osobowego zjechał na przeciwległy pas ruchu.
Kierowca autobusu próbując uniknąć zderzenia zjechał na pobocze.
Obydwaj mężczyźni byli trzeźwi.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.