„Magiczne zakończenie wakacji” już w najbliższy weekend. RMF FM i Polsat zapraszają do Kielc 24 i 25 lipca. Podczas pierwszego dnia festiwalu w Amfiteatrze Kadzielnia największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej zadbają o znakomitą atmosferę Świętokrzyskiej Nocy Kabaretowej. Drugiego dnia kielecką scenę rozgrzeją najpopularniejsi muzycy, a widzowie wybiorą "Przebój lata RMF FM i Polsatu".

W sobotę 24 sierpnia na scenie Amfiteatru Kadzielnia wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Swoje kabaretowe hity przedstawią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów oraz chłopaki z Kabaretu Nowaki. 

To jednak nie wszystkie atrakcje! Podczas Świętokrzyskiej Nocy Kabaretowej rozśmieszą Was również: Kabaret Zachodni, Szymon Łąkowski, Kabaret K2, Kabaret Czesuaf oraz fenomenalny Jerzy Kryszak!

Oprawę muzyczną wieczoru zapewni zespół The Jobers. Transmisja koncertu w sobotę 24 sierpnia o godzinie 19:45 w Polsacie. 

Wybierzcie z nami przebój lata!

Drugiego dnia festiwalu, w niedzielę 25 sierpnia będziemy świętować "Magiczne zakończenie wakacji z Telewizją Polsat i RMF FM". W walce o tytuł "Przeboju lata RMF FM i Polsatu" wezmą udział artyści, których utwory nie schodzą z radiowych list przebojów! W niedzielny wieczór wystąpią m.in.:  Komodo, uwielbiany przez publiczność zespół ENEJ, Sarsa, Cleo, Piotr Cugowski, Lanberry, Gromee, a także Roksana Węgiel.

To jednak nie wszystkie muzyczne atrakcje. Specjalnie dla świętokrzyskiej publiczności oraz widzów Polsatu wystąpi zwyciężczyni ubiegłorocznego konkursu na Przebój Lata - Margaret!

Na estradzie pojawi się również Alvaro Soler, znany na całym świecie hiszpański piosenkarz. Szturmem podbił muzyczne listy przebojów i serca fanek. Usłyszymy oczywiście "Sofię" z rekordową liczbą 588 milionów odsłon na Youtube.

Muzyczne widowisko poprowadzą prezenter Polsatu Maciej Rock oraz Jacek Tomkowicz z radia RMF FM, a o doskonałą zabawę okraszoną dużą dawką dobrego humoru zadba Igor Kwiatkowski w duecie z Patrycją Kazadi. Transmisja koncertu w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 19:45 w Polsacie.