Jak dowiedziała się reporterka RMF FM Anna Kropaczek, poszkodowani nie mają poważnych obrażeń. Do szpitala zostali przewiezieni na badania.
Policja ustaliła, że wypadek spowodowała kobieta kierująca osobówką. Nie ustąpiła pierwszeństwa autobusowi, który gwałtownie musiał hamować. W jego tył uderzył kolejny autobus.
Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Wałowej i 3 Maja.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(j.)