RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrucie czadem. 11 osób w szpitalu

Autor: Publikacja: Wtorek, 11 lutego (20:23) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Zatrucie tlenkiem węgla w ośrodku zdrowia w miejscowości Ulanów na Podkarpaciu. 11 osób trafiło do komory hiperbarycznej w szpitalu w Stalowej Woli. Wśród nich jest trzyosobowa załoga karetki ratunkowej. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Pogotowie zostało wezwane do ośrodka, ponieważ lekarka z placówki nagle zasłabła. Mimo reanimacji, nie udało się jej uratować.

Gdy ratownicy wrócili z ośrodka, poczuli się słabo. Okazało się, że podtruli się tlenkiem węgla. Do szpitala przewieziono też osoby znajdujące się w ośrodku.

Na razie nie wiadomo, czy zasłabnięcie kobiety miało jakikolwiek związek z tlenkiem węgla.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: