Usterka samolotu LOT-u w Mediolanie. Część pasażerów nie wróci do Warszawy
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
Ponad trzydziestu pasażerów wieczornego kursu PLL LOT z Mediolanu do Warszawy wróci do Polski dopiero w środę rano. Powód - jak ustalił nasz reporter - to usterka czujnika temperatury podwozia. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
Z powodu awarii samolot musi lecieć przez kilka minut z otwartym podwoziem. Dlatego zabrał więcej paliwa. A to oznacza, że część pasażerów nie mogła polecieć tym rejsem.
Ponad 30 osób na koszt LOT-u przenocuje w Mediolanie i poleci do Warszawy porannym lotem.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)