Przy wjeździe na Most Dębnicki od strony Podgórza zderzyły się trzy samochody. Jeden z nich wbił się w barierkę. Ranna została jedna osoba.
Na miejscu są służby ratunkowe i policja.
Informację dostaliśmy od naszego słuchacza na Gorącą Linię RMF FM.
Czekamy na sygnały od Was. W każdej chwili możesz wysłać nam informację, zdjęcia lub film:
1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii: 600 700 800
2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem: fakty@rmf.fm.
3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.