RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Napad na jubilera w Dąbrowie Górniczej. Sprawcy uciekli

Autor: Publikacja: Czwartek, 8 sierpnia (13:20) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Policja poszukiwała bandytów, którzy w centrum Dąbrowy Górniczej napadli na jubilera. Jednak sprawcy uciekli. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Jak ustalił nasz reporter Marcin Buczek, napastnicy przyjechali przed sklep na motocyklu. Mieli na sobie motocyklowe kombinezony, a na twarzach kominiarki. Po napadzie szybko wybiegli ze sklepu. Po odjechaniu na niewielką odległość porzucili motocykl i rozpoczęli pieszą ucieczkę.

Właściciel sklepu z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Jak tylko lekarze pozwolą na przesłuchanie go, poznamy odpowiedź na pytania o szczegółowy przebieg zdarzeń w sklepie i o to, co zrabowano.

Źródło: RMF FM

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: