RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Groźny wypadek na Opolszczyźnie. Ranne 2 osoby

Autor: Niedziela, 3 października (19:14)

Dwie osoby zostały ranne w wypadku na drodze krajowej nr 11 Kluczbork - Kępno na Opolszczyźnie. W miejscowości Gotartów-Krzywizna samochód osobowy wypadł z jezdni i dachował.

Jak poinformowała nas policja, 21-letni kierowca BMW 530D nieprawidłowo wyprzedzał inne auto na krajowej "11" w miejscowości Gortatów-Krzywizna na Opolszczyźnie. Gdy zjeżdżał na swój pas, stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w barierę, wpadł do rowu i dachował.

21-latek był trzeźwy. Uskarżał się na ból ręki, dlatego trafił na badania do szpitala.

Do lecznicy przewieziono także 18-letnią pasażerkę auta. Kobieta informowała, że boli ją głowa, ręka i biodro.


Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: