Nikomu nic się nie stało. Wszyscy mieszkańcy bloku sami opuścili budynek.
Osób poszkodowanych nie ma. Na razie trwa dogaszanie pożaru. Ewakuowani powinni wkrótce wrócić do swoich domów - powiedział młodszy brygadier Państwowej Straży Pożarnej w Elblągu Krzysztof Karolkiewicz.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.