RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sam na sam z rekinem tygrysim. Nagranie zarejestrowała kamera

Publikacja: Wtorek, 27 października (12:38) Aktualizacja: Wtorek, 27 października (12:00)

Nurkowie z zespołu Panga MX podczas podwodnej podróży na Florydzie stanęli oko w oko z rekinami tygrysimi. Na ich szczęście, zwierzęta okazały się niegroźne. Co więcej, nurkom udało się nawet nagrać krótki film. Mieliśmy okazję zrobić naprawdę niezwykłe zdjęcia. Chcieliśmy pokazać piękno tych zwierząt, wbrew krążącym o nich, nieprawdziwym informacjom - powiedział Kieran, jeden z członków grupy.

STORYFUL / x-news

Źródło:  

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: