21-letnia mieszkanka Manchesteru powiesiła się po tym, jak w telefonie komórkowym swojego chłopaka znalazła zdjęcia o treści pedofilskiej. Jej historię opisują brytyjskie dzienniki.

21-letnia Lydia pracowała w znanej sieci sklepów z odzieżą. Mieszkała z chłopakiem, 27-letnim Adamem w Manchester. Poznali się przed dwoma laty.

Pewnego dnia w telefonie swojego chłopaka znalazła zdjęcie przedstawiające seks z udziałem dzieci. Poruszona zwierzyła się koleżankom w pracy.

Para mocno pokłóciła się o zdjęcia. W jednej z ostatnich wiadomości Adam napisał do niej, żeby na niego nie czekała, bo po pracy wybiera się z kumplami do baru.

Kiedy 27-latek wrócił nad ranem do domu, odkrył, że Lydia nie żyje. 21-latka odebrała sobie życie przez powieszenie.

Rodzina Lydii przyznaje, że młoda kobieta od dłuższego czasu zmagała się z depresją. Lydia była zdegustowana, poczuła się zraniona, tym bardziej, że Adam lubił przebywać w towarzystwie jej młodszych siostrzenic i bratanków. Jako rodzina jesteśmy załamani stratą naszej pięknej córki. Nigdy nie wybaczymy mu tego, co jej zrobił - powiedziała matka 21-latki, Michelle.

Adam został oskarżony o posiadanie dziecięcej pornografii i skazany na 150 godzin prac społecznych.

Nachodzą cię myśli samobójcze? Wydaje Ci się, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia? Pamiętaj, że są osoby, które chcą i mogą Ci pomóc. Dyżurują telefonicznie lub on-line:

800 70 2222 - całodobowe Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie [WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ]

116 111 - telefon zaufania dla dzieci i młodzieży [WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ]

Możesz też napisać maila lub porozmawiać na czacie.

W sytuacji zagrożenia życia dzwoń pod numer 112 albo jedź na izbę przyjęć najbliższego szpitala psychiatrycznego.