Według wstępnych ustaleń zginęło dwóch ludzi, 17 jest rannych, a pod gruzami pozostaje 19 - powiedział agencji Interfax przedstawiciel służb ratunkowych.
Na razie nie ustalono, co było przyczyną katastrofy. Jak poinformowali przedstawiciele władz obwodu omskiego, w budynku nie było instalacji gazowej, której awaria mogłaby spowodować eksplozję.
(mn)