Przeprowadziłem bardzo dobrą rozmowę telefoniczną z Emmanuelem Macronem, prezydentem Francji. Omówiliśmy różne tematy, w szczególności bezpieczeństwa i handlu - napisał Trump na Twitterze.
Trump, który spędza wakacje w swoim klubie golfowym w New Jersey, nie sprecyzował, kiedy rozmowa miała miejsce.
(ph)