RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W Hiszpanii zginęło dwóch strażaków

Publikacja: Piątek, 13 sierpnia (10:42) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch hiszpańskich strażaków zginęło w nocy, gasząc pożar lasu w Galicii, na zachodzie kraju. Władze regionalne poinformowały, że zostanie wszczęto śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności ich śmierci.

Strażacy zginęli w pobliżu miasteczka Fornelos de Montes, w prowincji Pontevedra. To region przy granicy z Portugalią. Wczoraj wieczorem szalało tam kilkadziesiąt pożarów.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: