RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Skorpion w pociągu. Pasażerowie spanikowali

Autor: Publikacja: Wtorek, 3 stycznia (07:33) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

​Skorpion w pociągu na trasie Londyn - Edynburg. Niebezpieczny pajęczak uciekł z pojemnika, w którym przewoziła go jedna z pasażerek. Gdy pojawił się na podłodze wagonu, wśród pasażerów wybuchła panika. Wezwano policję.

Pociąg został zatrzymany na stacji Peterborough. Wagon został odizolowany od reszty składu i dokładnie sprawdzony. Po znalezieniu skorpiona, pasażerce zaproponowano opuszczenie pociągu wraz z jadowitym podopiecznym, bądź pozostawienie go w rękach policji i kontynuowanie podroży. Wybrała tę drugą opcję. 

Pociąg wznowił kurs z kilkunastominutowym opóźnieniem. Według doniesień mediów, skorpion został odstawiony do lokalnego schroniska dla egzotycznych zwierząt.

(az)

Źródło: RMF FM
Tagi: skorpion

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: