Chińczycy na całym świecie przygotowują się do obchodów Roku Królika, który rozpocznie się 3. lutego. W chińskim kalendarzu obowiązuje cykl 12 lat, a każdy rok jest symbolizowany przez inne zwierzę. Tajwański wróżbita przepowiedział przyszłość kilku sławnym postaciom show-biznesu, urodzonym w Roku Królika.

Hollywoodzka para Angelina JolieBrad Pitt podejmie duże ryzyko, jeśli zdecyduje się wziąć ślub w tym roku. Wróżbita przewiduje bowiem, że aktor będzie odczuwał dyskomfort w związku i będzie chciał odejść od partnerki. Nad Angeliną z kolei czuwa dwóch bogów-strażników. Jeden jest odpowiedzialny za to, aby jej kariera wciąż się płynnie rozwijała i aby zgromadziła wielki majątek. Drugi bóg, paradoksalnie, ma się zatroszczyć o jej związek z Bradem Pittem.

Udany zawodowo rok będzie miał za to Johnny Depp. Nie tylko zagra w wielu filmach, ale również zarobi mnóstwo pieniędzy. Jednak powodzenie w karierze nie przełoży się u niego na szczęśliwe życie osobiste, które będzie obfitować w skandale i plotki.

Dobry rok dla Kate Winslet, która zgromadzi duży majątek i, jeśli poczyni starania, to zajdzie w ciążę. Drew Barrymore musi uważać na zazdrosnych ludzi, którzy będą chcieli ją oszukać, a Whitney Houston może się spodziewać ciężkiego okresu w pracy. Davida Beckhama czeka rok bez niespodzianek, ale powinien być ostrożny w zbliżającym się Roku Smoka.

Według chińskiego kalendarza królikami są osoby urodzone w 1951, 1963, 1975, 1987 1999 r.