RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Próbował przemycić 11,5 tys. diamentów

Sobota, 25 listopada (10:15)

Meksykańska policja zatrzymała na lotnisku w stolicy kraju – Meksyku - Hiszpana, który próbował przewieźć 11,5 tys. diamentów do Kolumbii.

Policja federalna napisała na Twitterze, że zatrzymana osoba nie była w stanie udowodnić, iż kamienie pochodziły z legalnych źródeł.

Osoba ta "mogła należeć do międzynarodowej siatki przemytników diamentów, które pochodziły z Afryki" - napisała policja.

(mpw)

Źródło: PAP
Tagi: Meksyk przemyt

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: