RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polacy najlepszymi hodowcami gołębi

Publikacja: Piątek, 26 stycznia (18:52) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Niemal rok po tragedii na targach w Katowicach Polska zwyciężyła w Olimpiadzie Hodowców Gołębi Pocztowych w belgijskiej Ostendzie. Polacy zdobyli dziewięć medali. Międzynarodowa Organizacja Hodowców Gołębi Pocztowych zdecydowała, że w 2011 roku olimpiada odbędzie się w Krakowie - wynika z nieoficjalnych informacji RMF FM.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: