Bicie, duszenie i ciągle znęcanie się - taki jest smutny obraz związku Bobbi Kristiny Brown i jej partnera Nicka Gordona. 22-latka od końca stycznia jest w śpiączce po pobiciu. 25 czerwca została przeniesiona do hospicjum. O wyniszczającej relacji córki słynnej piosenkarki Whitney Houston opowiedziała w rozmowie z telewizją E! przyjaciółka Bobbi Kristiny.

Alex Reid powiedziała, że 22-latka wielokrotnie zwierzała się z trudnej sytuacji w związku.

Nick bił ją po twarzy, kopał ją, wybijał zęby i ciągnął za włosy po schodach
- relacjonowała kobieta. Jak dodała zdarzało się również, że agresywny partner przyduszał 22-latkę.

Bobbi Kristina zwierzała się też przyjaciółce, że Nick Gordon "nie jest takim mężczyzną, jakim myślała że jest". On jest czystym złem - dodała Reid.

Amerykańska prasa już w czerwcu ujawniła, że z ustaleń śledczych wynika, że partner Bobbi Kristiny znęcał się nad nią. Nick Gordon miał ją w dniu wypadku dotkliwie pobić, między innymi wybijając jej ząb. Co więcej później, już kiedy córka Whitney Houston była w śpiączce, Gordon miał zabrać z jej konta bankowego 11 tys. dolarów.

Bobbi Kristina jest w śpiączce od 31 stycznia. Tego dnia znaleziono ją w wannie nieprzytomną. Z badań lekarskich wynika, że miała ciężkie obrażenia twarzy i siniaki na ciele. Najprawdopodobniej za pobicie odpowiada właśnie jej partner.

(abs)