Szok w Belgii. Kierowca autobusu brutalnie wypchnął z pojazdu ciężarną kobietę. Incydent został nagrany, a filmik błyskawicznie obiegł portale społecznościowe. Po jego opublikowaniu kierowca został zwolniony.

Kobieta próbowała wejść do autobusu z biletem kupionym przez SMS-a. Jest w ciąży i dodatkowo było z nią kilkuletnie dziecko. Na filmiku widać, jak kierowca kilkakrotnie popycha kobietę tak, że ta prawie traci równowagę. W tle słychać kierowcę, który krzyczy: "Już raz wywinęłaś mi taki numer. Wsiądź do następnego autobusu". Kobieta próbuje wyjaśnić, że SMS jest ważny, ale mężczyzna jej nie słuchał. 

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w środę późnym popołudniem. Filmik w sieci umieścił jeden z pasażerów autobusu. Nagranie wywołało prawdziwe oburzenie w Belgii. Linia autobusowa De Lijn, w której pracował kierowca, przeprosiła kobietę. Mężczyzna z kolei został zwolniony. Rzecznik De Lijn zapewnia, że większość kierowców wykonuje swoje obowiązki jak należy, ale takie incydenty naruszają dobre opinie o firmie.