Dramatyczny apel Polki mieszkającej we Francji. Jej były partner uprowadził córki bliźniaczki. W poszukiwania dziewczynek i ojca jest zaangażowana francuska i brytyjska policja.

Poszukiwane bliźniaczki to niespełna 4-letnie Ava i Mia. Ich ojciec - 46-letni John Patterson (którego Polka poznała w Wielkiej Brytanii) - zabrał córki na Wielkanoc, po czym wyjechał z nimi w nieznane miejsce. Nie ma z nim kontaktu, nie wiadomo, gdzie może aktualnie przebywać. 

Udało się ustalić, że ojciec był z dziewczynkami w nocy z 31 marca na 1 kwietnia w okolicach dworca kolejowego w Luksemburgu. Podejrzewa się, że może być teraz w Holandii lub Belgii.

32-letnia matka dziecka zamieściła w internecie film z dramatycznym apelem. Podkreśla w nim, że nie wiadomo, gdzie jest jej były partner i jego telefon jest wyłączony.

Chcę przede wszystkim wiedzieć, że moje dzieci są bezpieczne. Obie mają problemy zdrowotne - podkreśla zrozpaczona matka. dodając, że jedna z dziewczynek potrzebuje szczególnej opieki, bo tuż po porodzie miała wylew krwi do mózgu. 

The Sun