RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Albańska policja skonfiskowała tonę marihuany

Publikacja: Wtorek, 8 lutego (14:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tonę marihuany, która miała trafić do Grecji, skonfiskowała albańska policja. Aresztowano jedną osobę. Poszukiwani są trzej podejrzani, którzy przewozili narkotyk samochodami - poinformowała policja.

Marihuanę wartości 680 tys. dolarów skonfiskowano w okręgu Gjirokastra, 220 kilometrów na południe od Tirany, niedaleko granicy z Grecją. Albania, uważana za tranzytowy kraj w przerzucie heroiny z Azji do Europy, w ostatnich latach stała się też głównym dostawcą marihuany.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: