Wczoraj napastnik zastrzelił dwie osoby, a pięć ranił. Później popełnił samobójstwo.
Poszkodowani trafili do szpitala. Centrum handlowe zostało natychmiast zamknięte. Ewakuowano wszystkich klientów.
Nie wiadomo nadal, dlaczego doszło do strzelaniny i czy napastnik znał swoje ofiary. Trwa dochodzenie w tej sprawie.
(mal)