RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​WTA w Tokio: Rosolska awansowała do ćwierćfinału

Publikacja: Wtorek, 18 września (09:15) Aktualizacja: Wtorek, 18 września (09:00)

Alicja Rosolska i Amerykanka Abigail Spears awansowały do ćwierćfinału debla tenisowego turnieju WTA na kortach twardych w Tokio (pula nagród 799 tysięcy dolarów). W pierwszej rundzie pokonały Japonki Miyabi Inoue i Chihiro Muramatsu 6:3, 6:3.

Kolejnymi rywalkami Rosolskiej i Spears będą rozstawione z "dwójką" Gabriela Dabrowski i Yifan Xu (Kanada/Chiny) lub Shuko Aoyama i Yingying Duan (Japonia/Chiny).

W eliminacjach singla odpadła Magda Linette.

Wynik 1. rundy gry podwójnej:

Alicja Rosolska, Abigail Spears (Polska/USA) - Miyabi Inoue, Chihiro Muramatsu (Japonia) 6:3, 6:3.

(ł)

Źródło: PAP
Tagi: tenis

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: