Bieganie na nartach w tym okresie to dla nas całkowita nowość. W lipcu to luksus, ale bardzo się z tego cieszę, bo to fantastyczne uczucie. Poza bieganiem na nartach korzystamy ze strzelnicy, pracujemy nad tempem strzelania. Możemy tu także ćwiczyć na rolkostradzie. Czasami wsiadamy również na rowery. Plan jest bardzo napięty, ale widoki i pogoda rekompensują ten wysiłek - mówi nam Weronika Nowakowska.
Polki na miejscu spotkały się także z reprezentantkami Austrii. Jeden z treningów strzeleckich odbył się nawet w formie polsko-austriackiej rywalizacji. Nasze biathlonistki zostaną w Austrii jeszcze przez kilka dni.
Jak wyglądają treningi w Ramsau? Możecie obejrzeć na zdjęciach i filmach Weroniki Nowakowskiej.