RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wciąż można kupić bilety na rewanżowy mecz Wisły ze Skonto Ryga

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nieco ponad 15 tys. biletów sprzedano do tej pory na wtorkowy mecz drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów Wisły ze Skonto Ryga - poinformował rzecznik prasowy krakowskiego klubu Adrian Ochalik. W puli zostało jeszcze kilka tysięcy biletów. "Wejściówki będzie można kupić we wtorek od godz. 11" - dodał.

Mecz Wisła - Skonto rozpocznie się o godz. 20.30. Na Łotwie mistrz Polski wygrał przed tygodniem 1:0. Jeśli awansuje do trzeciej rundy kwalifikacyjnej, zmierzy się w niej ze zwycięzcą rywalizacji między bułgarskim Liteksem Łowecz a Mogrenem Budva z Czarnogóry. By zagrać w fazie grupowej LM, musi wyeliminować trzech rywali.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: