RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Serena Williams opuści trzy turnieje

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Liderka światowego rankingu tenisistek Serena Williams opuści trzy turnieje z powodu kontuzji prawej stopy. Urazu nabawiła się w ubiegłym tygodniu w restauracji, stąpając przypadkowo na rozbitą szklankę. <i>Jestem wściekła</i> - skomentowała tenisistka.

28-letnia Amerykanka, która w tym sezonie wygrała wielkoszlemowe imprezy Australian Open i Wimbledon, nie wystąpi w Stambule, Cincinnati i Montrealu, choć wcześniej zgłosiła chęć startu w tych turniejach. Jestem wściekła, że nie zagram w tych imprezach, ale musiałam poddać się zabiegowi oczyszczenia stopy ze szkła. Mam nadzieję, że w dobrym zdrowiu i formie przystąpię do US Open - powiedziała Williams.

Ostatni tegoroczny turniej wielkoszlemowy na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku rozpocznie się 30 sierpnia.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: