RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Remis Interu na inaugurację sezonu

Publikacja: Wtorek, 31 sierpnia (07:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Inter Mediolan zainaugurował na Stadio Renato Dall'Ara nowy sezon ligowy. Mimo, że "Nerazzurri" grali z jedną z najsłabszych drużyn minionego sezonu - Bolonią, w tym spotkaniu zdobyli zaledwie jeden punkt. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Podopieczni Rafaela Beniteza mieli kilka pewnych okazji na zmianę wyniku. Swoich szans nie wykorzystali jednak: Wesley Sneijder ( Holender kilkukrotnie próbował pokonywać bramkarza gospodarzy) i Diego Milito. W ostatnich sekundach Marco Di Vaio próbował szczęścia, jednak piłka przeleciała obok bramki.

Źródło: ASInfo

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: