Skoczek narciarski zawsze jest odbierany jako taka osoba bardzo szczupła. Idzie, skoczy sobie na skoczni, musi pilnować diety, żeby być jak najszczuplejszym i nie do końca jesteśmy odbierani jako prawdziwi mężczyźni. Każdy, jak nas zobaczy, to mówi: O Jezu, ja myślałem, że pan jest większy, szerszy i tak dalej - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Adam Małysz, który ogłosił, że będzie kierowcą RMF Caroline Team.
Do tej pory skoki były moim życiem, rajdy samochodowe to realizacja marzeń. Moim celem jest start w rajdzie Dakar - skomentował.