RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

MŚ w kajakarstwie: Srebrny medal dla Walczykiewicz

Sobota, 24 sierpnia (12:01)

Marta Walczykiewicz zdobyła srebrny medal w olimpijskiej konkurencji K1 200 m w kajakarskich mistrzostwach świata w węgierskim Szegedzie. Zwyciężyła Nowozelandka Lisa Carrington, trzecia była Dunka Emma Aastrand Jorgensen.

To drugi medal biało-czerwonych wywalczony na tych zawodach.

Walczykiewicz jednocześnie uzyskała kwalifikację olimpijską dla polskiej reprezentacji.

Źródło: PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: