RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Medal dla Polski na MŚ w Szanghaju

Opracowanie: Czwartek, 25 września (10:16)

Mamy medal na mistrzostwach świata rozgrywanych w Szanghaju. Wioślarze w składzie: Dominik Czaja, Piotr Płomiński, Konrad Domański i Jakub Woźniak zdobyli brąz w konkurencji czwórek podwójnych. Wygrali Włosi, a drudzy byli Brytyjczycy.

Biało-Czerwoni uzyskali czas 5.51,34 i do Włochów stracili 3,26 s.

To pierwszy medal polskiej reprezentacji wywalczony w Chinach. 

O podium w kolejnych dniach powalczą jeszcze dwie inne męskie osady - ósemka i dwójka podwójna.

Źródło: PAP
Tagi: medal

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: