RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Leszek Ojrzyński odszedł z Wisły Płock

Sobota, 27 lipca (13:23)

Leszek Ojrzyński nie jest już trenerem piłkarzy Wisły Płock. Jak poinformował w sobotę klub, szkoleniowiec zrezygnował z pracy z powodu poważnych problemów osobistych. Jego obowiązki tymczasowo przejmie asystent Patryk Kniat.

47-letni Ojrzyński został zatrudniony w Płocku na początku kwietnia tego roku i pomógł zagrożonej spadkiem drużynie utrzymać się w ekstraklasie.

Wcześniej prowadził m.in. Arkę Gdynia, z którą w 2017 roku zdobył Puchar i Superpuchar Polski.

W pierwszych dwóch meczach obecnego sezonu (1:1 z Górnikiem Zabrze, 0:4 z Lechem Poznań) Ojrzyński nie mógł prowadzić Wisły z ławki trenerskiej, ponieważ po ostatniej kolejce poprzednich rozgrywek został zawieszony przez Komisję Ligi na dwa spotkania.

W tym czasie jego obowiązki na czas meczów przejmował Patryk Kniat.

Źródło: PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: