47-letni Ojrzyński został zatrudniony w Płocku na początku kwietnia tego roku i pomógł zagrożonej spadkiem drużynie utrzymać się w ekstraklasie.
Wcześniej prowadził m.in. Arkę Gdynia, z którą w 2017 roku zdobył Puchar i Superpuchar Polski.
W pierwszych dwóch meczach obecnego sezonu (1:1 z Górnikiem Zabrze, 0:4 z Lechem Poznań) Ojrzyński nie mógł prowadzić Wisły z ławki trenerskiej, ponieważ po ostatniej kolejce poprzednich rozgrywek został zawieszony przez Komisję Ligi na dwa spotkania.
W tym czasie jego obowiązki na czas meczów przejmował Patryk Kniat.