RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kibice protestują przeciwko Wi-Fi na stadionie

Publikacja: Wtorek, 19 sierpnia (07:33) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Kibice występującego w holenderskiej ekstraklasie piłkarskiej zespołu PSV Eindhoven protestowali przeciwko zapewnieniu na stadionie dostępu do internetu przez sieć bezprzewodową. Ich zdaniem podczas meczu należy wspierać drużynę, a nie korzystać z telefonów.

Fani wywiesili transparenty z przekreślonym symbolem Wi-Fi podczas spotkania drugiej kolejki ligowej, w której PSV pokonało NAC Breda 6:1. Wielu z nich uważa, że internet rozprasza obecnych na meczu sympatyków drużyny, w związku z czym doping nie jest tak silny, jak bywał wcześniej.

W ubiegłym tygodniu Manchester United zabronił wnoszenia na Old Trafford iPadów i innych dużych urządzeń tego typu.

(mpw)

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: