RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Josep Guardiola w szpitalu

Publikacja: Czwartek, 3 marca (16:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trener piłkarzy Barcelony Josep Guardiola cierpi na przepuklinę kręgosłupa. Szkoleniowiec mistrzów Hiszpanii w nocy ze środy na czwartek trafił do szpitala. Guardiola skarżył się ostatnio na ostry ból w plecach.

Z powodu swojej dolegliwości Guardiola nie był w stanie uczestniczyć w konferencji prasowej, poprzedzającej ligowy mecz z Valencią. Wczorajsze spotkanie na Estadio Mestalla (Barcelona wygrała 1:0) 40-letni trener oglądał z wyraźnym grymasem bólu.

Na oficjalnej stronie internetowej klubu poinformowano, że Guardiola będzie leczony w szpitalu m.in. środkami znieczulającymi. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci do normalnej pracy.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: